Plus Taxi Stargard.

PLUS TAXI STARGARD

   Szanowni Państwo, drodzy klienci

PLUS  TAXI Stargard – jest z Państwem od 2010 roku. Przez ten czas starliśmy się sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom, budując podstawy wspólnego zaufania. Działania te doprowadziły do tego, że w chwili obecnej jesteśmy największą firmą taksówkarską w Stargardzie. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Aby sprostać każdemu zleceniu oprócz podstawowych pojazdów posiadamy również samochody typu „KOMBI” do przewozu większych bagaży oraz typu „VAN”, którymi może jechać do 6 pasażerów.

Oferujemy i gwarantujemy również bezpieczne przewiezienie dzieci do i ze szkoły, pływalni lub z innych zajęć. Wszyscy kierowcy weryfikowani są, i posiadają zaświadczenia o niekaralności.

Dla Państwa wygody  zrobimy drobne zakupy (leki, słodycze, napoje, papierosy, itp), dostarczymy kwiaty, pizzę, pomożemy w uruchomieniu lub odholowaniu samochodu, znajdziemy zakwaterowanie w hotelu.

Posiadamy szeroką ofertę usług dedykowanych do użytkowników indywidualnych i rodzin. 

Udzielamy również atrakcyjnych rabatów stałym klientom, którzy zdecydują się na współpracę z PLUS TAXI Stargard, np: przy dojazdach do/z pracy, szkoły itp. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo w ich realizacji. 

Do współpracy zapraszamy również małe i większe firmy i przedsiębiorstwa. Przy stałej współpracy dotyczącej np: przewozu pracowników, materiałów, części, dokumentów czy innych zleceń, oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki.    

W celu podniesienia atrakcyjności Państwa firm, PLUS TAXI Stargard oferuje udostępnienie przestrzeni reklamowej na naszych samochodach (boki pojazdów, szyby, zagłówki).

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, PLUS TAXI Stargard dąży do maksymalnego skrócenia czasu dojazdu do klienta. Zgodnie z naszym regulaminem maksymalny czas oczekiwania na taksówkę to ok. 10 minut (teren miasta Stargardu). W rzeczywistości czas ten skrócony jest do 5 -7 minut. W swojej ofercie posiadamy również możliwość zamówienia taksówki na konkretny dzień i godzinę, nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Gwarantujemy szybki, profesjonalny i najtańszy przejazd praktycznie w każde miejsce.

 Zadzwoń, sprawdź i przekonaj się:

    tel:    (91) 579-00-00
   kom: (+48) 665-790-000
         

www.facebook.com/plustaxi.stargard

     e-mail: biuro@plustaxi.stargard.pl        

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

 

Call Now ButtonZadzwoń do PlusTaxi