Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że dla Państwa wygody wprowadziliśmy możliwość zamawiania naszej taksówki przy użyciu aplikacji „TAXITY”.

Dzięki tej aplikacji:

wiesz za ile czasu przyjedzie po ciebie nasza taksówka

widzisz  na mapie taksówkę która po Ciebie jedzie.

możesz w każdej chwili anulować kurs.

 możesz określić orientacyjną cenę kursu.

Pobierz aplikację ‚TAXITY” , na przykład z poniższej lokalizacji, zainstaluj w telefonie i ciesz się wygodą w zamawianiu taksówki.

pobierz aplikację dla systemu Android

SKRÓCONA INSTRUKCJA:

Pobierz i zainstaluj aplikację w swoim telefonie,

Zarejestruj się w aplikacji podając używany numer telefonu, oraz wpisując otrzymany kod SMS-em,

W zakładce „Ulubione korporacje” zaznacz „Stargard Szczeciński„, a następnie „Stowarzyszenie Plus Taxi

Naciskając przycisk „Zadzwoń” – nawiążesz normalne połączenie głosowe z dyspozytorem „Plus Taxi” w Stargardzie.

Naciskając przycisk „Dalej” przejdziesz do okna miejsca skąd nasza taksówka ma Ciebie odebrać. Przy włączonym systemie lokalizacji (zalecane), aplikacja sama udostępni Ci dane adresowe miejsca w którym się znajdujesz. Sprawdź poprawność tych danych i ewentualnie popraw je wpisując ręcznie adres skąd mamy Cię odebrać.

W przypadku, gdy chcesz zamówić samochód typu „Kombi” lub „WAN” (do 6 osób) zaznacz odpowiedni kwadrat.  Informujemy, że funkcja zamawiania taksówki „Fotelik” i „Na czas„, jest nieaktywna i nie może być realizowana poprzez aplikację. Zamówienie taksówki z fotelikiem i na określoną godzinę, może być realizowane tylko poprzez telefoniczną rozmowę z dyspozytorem Plus Taxi.

W polu „Nazwa klienta” możesz podać swoje imię lub inne hasło, na podstawie którego kierowca będzie mógł cię zidentyfikować.

W polu „Uwagi” możesz dodatkowo podać np. nazwę sklepu, lokalu, charakterystycznego punktu, skrzyżowania itp, co ułatwi kierowcy odnalezienie Ciebie.

Możesz również  tutaj sprawdzić orientacyjną cenę kursu, klikając na przycisk”Wycena” i podając adres miejsca docelowego.

Po wprowadzeniu danych adresowych i ponownym kliknięciu przycisku „Dalej„, otrzymasz informację za ile minut może być taksówka pod wskazanym adresem. Czas ten, jest wartością szacunkową, sugerowaną przez komputer i może ulec zmianie (z reguły skróceniu) w zależności od czasu i miejsca zwalniania się taksówek.

Po naciśnięciu przycisku „Jak najszybciej” dokonałeś zamówienia taksówki. W czasie 2 min. możesz anulować powyższe zamówienie.

W chwili, gdy któraś z taksówek podejmie twoje zgłoszenie w dolnej części ekranu otrzymasz informację o marce, kolorze i numerze rejestracyjnym samochodu, który po ciebie jedzie oraz faktycznym czasie przyjazdu pod wskazany adres, a na zamieszczonej mapce będziesz widział jadący po Ciebie samochód.

Życzymy udanej podróży
Plus Taxi Stargard

Call Now ButtonZadzwoń do PlusTaxi